Z przodu typu flip-off kończyny wylądowałem na drodze znowu

Z przodu typu flip-off kończyny wylądowałem na drodze znowu i uderzył w ziemię działa. I była pokryta cienką potu, ale powinny być zwinięte z wysiłku. To było niesamowite!

Kiedy dotarłem na jezioro przestałem działa i stał patrząc na wodzie. To była taka ładna i mogłem zobaczyć Blue Heron na jezioro w płytkiej wodzie porusza się powoli w poszukiwaniu jedzenia. Słońce świeciło i odbija się od wody. To był piękny ranek i przy dźwiękach łagodnej bryzy w drzewach I zrelaksowany i po prostu namoczone go.

Nie wiem, ile razy powiedziano mi przez moich rodziców do zwrócenia baczniejszej uwagi na moje otoczenie, nie udać się do odległych miejsc w spokoju itp Cóż z mojego iPoda nie mogłem coś innego niż Usher usłyszeć. Nie wiedziałem, że ktoś był blisko mnie, aż zauważyłem nowy cień w pobliżu kopalni.

 

Odwróciłem się i było trzech facetów stojących tam w szorty i t-shirty. Mieli buty do biegania, ale ich ubrania zasugerował obozowiczów. Wszyscy byli około 19 lub 20 lat. Mówili coś, jak szarpnął moje dousznych się.

„Przykro mi, że nie słyszy.” Powiedziałem.

„Tak widzimy, że. Przykro, że cię zaskoczyło. „Najbliższy facet powiedział. Miał zaledwie pięć stóp dalej. Stojąc na około 6 cm wysokości i z atletycznej budowy wyglądał całkiem nieźle. Uśmiechał się do mnie.

Pozostali dwaj faceci po prostu stoi. Jeden patrzy na moje nogi, drugi był uśmiechnięty jak on wyglądał Moi oczach.

„Czego chcesz?”, Zapytałem nieco stanowczo.

Wszyscy wyglądali na nieco zaskoczony, gdy spojrzeli na siebie. Jeden z nich powiedział: „Niestety, właśnie wyszedł na tej drodze.” Wskazał na innym szlaku prowadzącego do jeziora. „Szczerze mówiąc naprawdę nie zamierza poskarżyć się na Ciebie …. przepraszam.” Wyglądał bardzo zakłopotany i czułem się jak suka niemal natychmiast.

„Przykro mi chłopaki, to jest moja wina. I powinno być zwrócenie większej uwagi. „Powiedziałem uśmiechając się, aby spróbować załagodzić sytuację. „Jestem Eriko”.

Przewód człowiek robiłem mówić o nich. „Jestem Pat, to Walt, a to Jim.” Powiedział i wskazał na jego przyjaciół. Oni uśmiechnął się, jak zostały one wprowadzone.

Walt był najwyższym, około 6’2 „i domyśliłem się wokół 220lbs. Miał rude włosy krótko obcięte. Jego błękitne oczy były łagodne, a on po prostu wyglądał jak Gentle Giant typu.