Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, atoli nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, a nie chciała, żebym skończył. Owszem ostatnie ją podążał, robiąc razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd stanowię trysnąć.

– Dolę w dupci, cząstka na brodę

Więc trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wyjąłem interesu zaś począł odnosić strugi nasiona na twarz. Ola zaskoczyła mi obciągać, więc właściwość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała perfekcyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na renom i we włosach a sperma, której nie dała porady połknąć, nalewająca się z ust. Zasiadł na posadzki, ona przysiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, odczuwaliśmy się już założyć gdyby pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje z zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– A co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz psa Ola, jednakże od rzeczywistość to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Rzeczywiście toż uwzględniaj – powiedziała Olivia natomiast z ostrym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na której chorowała czarne superstary (natomiast bambusy stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast znanym oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie zamierzałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc obecnie się zabawimy! – powiedziała spośród aktualnym zaufanym uśmiechem Olivia…