Wracając do Helen, Henry powiedział

Wracając do Helen, Henry powiedział. „Helen, musimy zawrzeć umowę. To zabrzmi surowy. Nauczę Tasha wszystko, co wiem o seksie za 100,00 $ za otworem lub $ 300.00. Ponadto, zrobię ci za 50,00 $ za otworem. To w sumie $ 450.00 natychmiast wymagalne. Obaj wiemy, że masz słabe umiejętności miłosnej i musi być głodny jakiegoś koguta. Będę szczęśliwy, prawda zaś Tasha jest w szkole, a nie jej wieczorem. ”

Do tego czasu szef Helen została skłonił się głęboko i łzy były swobodnie płynąć. Powiedziała. „Wiem, że nie dobrze w dziale seksualnego. Mój mąż często mówią mi seks anonse, że mnie kocha, ale byłem nudny kawałek tyłka. Wiem, że muszę nauczyć się robić to lepiej. Ja po prostu nie wiem o płacenie za lekcje seksu. ”
body-1095226_1280
„Dlaczego nie?” Zapytał Henry. „Płacisz za zajęcia cheerleaderek Tasha jest prawda? I masz zamiar zapłacić mi nauczyć ją o seksie. Więc dlaczego nie zapłacić, aby dowiedzieć się, jak być dobrym cholery. Wiem, że może być bardzo dobry. Hej, jeśli nic innego, można mieć dobry czas na chwilę. ”

Uśmiech powoli natknął twarzy Helen. Przy odrobinie chichotem, zapytała. „Czy mogę dostać rabat na wizyt?”

Henry roześmiał. „Jedna cena napełnia wszystko, dziecka. Gdy otwór został opłacony, doszkalających są bezpłatne. Teraz idź i kasy pierwsze $ 50.00 wartości. Oczyść mój kogut się z językiem. ”

Z o wiele więcej chęci, Helen lizał cock Henry’ego czyste. Ona nawet dał jego piłki piękny obnażeni. W procesie, kogut Henry wrócił do życia.

„Helen, chciałbyś spróbować swoich sił na seks anonse kolejny ssanie fiuta?” Zapytał Henry.

Bez słowa Helen wzięła większość Henry’ego siedem i pół cala w jej usta. Wydawała się niemal łapczywie slather jej język wokół wału Henry’ego natomiast mocno ssać go jak to było w grubej słomy słodu.

Uśmiechnęła się szeroko, ale nigdy nie podniosła głowę, kiedy Henry powiedział jej. „To wszystko dla dziecka. Miej to w górę. Robisz dużo lepiej ten czas. Hummmm! To jest to. Ssać twarde, dziecko. Mam zamiar cum ponownie. ”

Helen ssać twarde i połknął każdy zryw cum otrzymała od Henry’ego. Po raz kolejny lizanie mu czyste, Helen stała z szerokim uśmiechem na twarzy.

Ona praktycznie promieniał, kiedy Henry ocenić jej gardło. „To była wspaniała, Helen. Masz talent, że nie znam cię miał. Jeśli reszta twoich umiejętności seksualnych poprawić tyle i tak szybko, jak to oral, zrobisz cudownie przyjemne studenta. To będzie przyjemność mieć cię tutaj. Teraz się ubrać. Weź Tasha domu i zabrać ją z powrotem tego wieczoru. Mieć ją przynieść ściereczek szkolnych i jej książki. Ona może iść do szkoły z Candy. Nawiasem mówiąc, jeśli ona jest skłonna, wolę ogolone cipki. ”

Helen ubrany i zabrał jej książeczkę czekową z torebki.

„Oszalałeś? Brak kontroli. Przynieś mi gotówkę sex oferty kiedy wprowadzą Tasha powrotem. Sprawdza zostawić ślad papieru. „Henry nalegał.

Helen dał Henry’emu namiętny pocałunek i wyszła z szerokim uśmiechem na twarzy.

O siódmej wieczorem, Helen i Tasha wrócił do domu Henry’ego. Helen wciąż ubrana w jasny uśmiech. Wysłała Tasha z powrotem do sypialni z jej torebki.

Helen powiedział Henry. „Muszę ci coś pokazać.” Potem chwycił rąbek sukni słońcu i pociągnął go nad jej talii. Henry uśmiechnął się szeroko, gdy zobaczył, nie miała majtek, a nie futro cipki. Helen ogolił jej cipki całkowicie łysy.

Henry pociągnął Helenę do niego i objął ją jedną sex oferty ręką wokół jej talii. Z drugiej strony jego ramieniu, on pogłaskał nowo łysy cipki Helen. Pocałował ją w policzek i powiedział. „Bardzo ładny Helen. Myślę, że oboje cieszyć się lekcje. ”

Helen upuściła sukienkę w dół na jej łysej cipki i podniósł jej torebkę. Ona wyłowił kopertę z pięciuset dolarów w nim. Z wielkim uśmiechem rozłożone na jej pięknej twarzy, Helen. „Dodatkowy pięćdziesiąt jest dla przyszłych kursów odświeżających”.