„Więc Beth, słyszę jesteś kurwa teraz Jeff

„Więc Beth, słyszę jesteś kurwa teraz Jeff. Jesteś własny brat-in-law, jak chore to jest? „, Śmiał się.

„Dobrze pierwszy Lance, nie masz miejsca do krytykowania kogokolwiek. Oszukałeś mnie przez całe nasze małżeństwo. „, Odpowiedziała:” Ale szczerze mówiąc telefon, nie dbam o to, co myślisz. Zatrzymuję opiekuńczy lat temu. ”

Zanim zdążył odpowiedział, że nadal jej słowny atak.
asian-1238553_1280
„Powiem ci to Lance. Jeff czuję specjalnego, każdą minutę każdego dnia. Moje uczucia, moje szczęście są najpierw w jego umyśle. On sprawia, że ​​jestem bardzo szczęśliwy i jestem głęboko w nim zakochana. Nigdy, nawet przez jeden dzień w naszym małżeństwie, nie czuję się tak samo kobiety, albo tak bezpieczne, jak mam teraz zrobić. „, Ona skończyła.

„Założę się, że była cholernie go, gdy jeszcze byliśmy razem co?”, Powiedział Jeff.

„Nie, byłem całkowicie wierny Tobie miarę sex poszedł na całego naszego małżeństwa.” Beth odpowiedział.

„Cóż mam nadzieję, że dwa weirdo są zadowoleni z siebie.”, On odpowiada, zatrzaskując słuchawkę.

Beth opisał rozmowę do mnie szybko, a nie pozorną telefon trochę zdenerwowany na konfrontację. Powiedziałem jej o tym zapomnieć, to nic nie znaczyło.

Beth zdecydował dać jej mama i tata przyjęcie niespodziankę dla ich Pięćdziesiąt rocznicę ślubu. Poszła na całość z lokalnym zespołem, ogromnej sali, cateringu, fotograf, robót. Pomogłem jej najlepiej jak mogłem starając się zachować wszystkie szczegóły w tajemnicy, które okazały każde trudne do zrobienia. Ale wydawało się to wszystko się razem i byliśmy tylko tydzień albo tak od wielkiego wydarzenia. I okazało się, że Beth załatwił minister być tam, dając Moi teściowie okazję odnowić swoje śluby telefon. Tej nocy, leżąc w łóżku, miałem pomysł, byłoby idealne. Uznałem, że tuż po moi teściowie odnowili swoje śluby, prosiłbym Beth się ze mną ożenić, zaraz potem. Prawdę mówiąc Beth i nigdy tak naprawdę nie mieliśmy dyskusję na temat małżeństwa, byliśmy po prostu biorąc rzeczy z dnia na dzień. Ale kochałam ją z całego serca, chciałam, żeby była moją żoną.

Następnego dnia udałem się do lokalnego jubilera, że ​​zajmowałem się, aby zobaczyć, czy mogę mieć pierścień zaprojektowany w krótkim czasie. Właściciel powiedział mi rzeczy były stosunkowo powolne, pomyślał mógł wyciągnąć go wyłączyć. Sięgnąłem do kieszeni i wyciągnął obrączkę Susan. Została ona wykonana z lat obrączkę babki temu i ponieważ było Babka Beth jak chciałem włączyć diament do ringu Beth. Pokazał mi ustawienia, wybraliśmy ten, który wydawał się idealny, my wtedy dodaje kilka diamentów do niego i sfinalizowane cenę. Cena wziął mój oddychać wyjechać na sekundę, ale Beth było warte każdego grosza.

Byłem zdenerwowany cały tydzień, modląc się, że pierścień będzie gotowy na czas, na pewno wystarczy na dwa dni przed imprezą, nazwał powiedzieć pierścień będzie gotowy na następny dzień. Byłem tak zwolniony, a teraz mogę kontynuować moje ostateczne plany.

Ja przestałem na jubilera, aby podnieść pierścień następny dzień, partia była tej nocy. Kiedy pokazał mi pierścień, byłam zszokowana. Wziął diament Susan babci telefon, która była cztery karaty i uczynił z niego kawałek centrum. Potem otoczył go kilkanaście mniejszych diamentów umieszczając je wszystkie w paśmie tkanej liny złota. To była najładniejsza pierścień, jaki kiedykolwiek widziałem. Podziękowałem mu za pośrednictwem pierścienia pośpiechu i wybiegł. Ukryłem pierścień w bagażniku mojego samochodu upewniając Beth nie miał szans na potykając się o niego.