Spotkaliśmy się we wtorek i miłą pogawędkę

Spotkaliśmy się we wtorek i miłą pogawędkę. Nic się nie stało.

Spotkaliśmy się, a następny wtorek i we wtorek przez kilka miesięcy i nic, wyobraź sobie dziennik, nie było. Do tej pory mam zaprosił go do swojego domu, by tak powiedzieć, na zmianę.

– Mąż idzie w podróży służbowej w najbliższy wtorek, jeśli chcesz zmienić scenerię i popem kawy na mnie – Zaprosiłem go.

H nie zrezygnował, choć i wielka radość, również nie wykazały. Był powściągliwy człowiek, trzeba dać mu jego powodu.

feet-224680_1280

Wiem, że seks jest, bo chciała go, a nawet zastanawiał się, co ten moment nie przyjdzie tak szybko, podobnie jak jeden i pół miesiąca po tym spotkał i tak wiele spotkań jest marnowana. Więc zacząłem się przygotować na przybycie gości z obiadu: zaszczepił mieszkanie w kolejności oczyścić makijaż, ogolone czyste wszystkie zbędne, a nawet własnym przygotowano pyszny obiad i deser, chociaż nie lubię gotować przerażające. Ogólnie rzecz biorąc, miałem bardzo czekali.

N weszła do połowy IX. Zjedliśmy kolację, słuchał muzyki i rozmawialiśmy dosyć. Byłem naprawdę boi się, że ja sam mam zacząć, ale sterowanie H sytuacji i pierwszy krok uczynił. Był delikatny i niezwykle zwinny, każdy jego ruch był właściwy. I jak całował! … Och, pamiętnik, jak całował! … Ja postarałem się opisać zamieszanie, jak tylko nasze usta zamknięte po raz pierwszy, ale nie mógł. Chętnie wbił się w usta, po prostu szaleje z pożądania. Ja już nie obchodzi, co myśli o mnie, ja po prostu chciałam poczuć jego kogut w sobie i tak szybko, jak to możliwe. Najwyraźniej chciał tego tak bardzo jak, bo od razu zdjąłem top i biustonosz rozpięty zgrabny ruch. Jego uczucia … zawiózł mnie do szału: usta, on pieścił moje piersi i ramiona muszą rozpakować szorty. Wkrótce stracił ich zbyt. Był mile zaskoczony, kiedy odkryłem, że pod spodenki mają nic, ale świecące ogolone cipki. Mając rękę na niego, uśmiechnął cipki nie tylko mokre, ale bardzo mokry. Pobiegł za nią ponownie, delikatnie głaszcząc moje mięsiste wargi sromowe, której tak bardzo nieśmiała. Ale robią to wydaje się być lubiany. Potem nagle wszedł do mojego indeksu i środkowymi palcami, szybko wślizgnął się do środka do smarowania, i nie mógł pomóc, ale jęk. Znów spojrzał na moje usta z własną rękę, nadal jeździć palcami w przód iw tył w mojej cipki. Moje emocje osiągnęły swój limit, a ja zapytałem go ze mną.

Szybko zdjął koszulę, spodnie, szorty i … To był najbardziej nieoczekiwane! Przed moimi oczami ukazała się jego kogut, co uważałem, że tyle w zeszłym miesiącu. Szczerze mówiąc, spodziewałem się zobaczyć coś zupełnie innego … Jego kogut wydawało mi się po prostu olbrzymi, nie więcej, nie mniej. Później dowiedziałem się, że jego długość wynosiła 26 cm. Lecz w tej chwili uderzyła mnie nie tyle długość jak średnica, albo, jak będzie łatwiej zrozumieć szerokość. Był ogromny średnicy, zwłaszcza głowy, przypominające rękawicę bokserską. We mnie nigdy nie był członkiem nawet połowa tej wielkości, ale ze względu na moje pragnienie, aby natychmiast opadła i został zastąpiony przez panikę. Szybko schował się pod kocem i powiedział, że nie mogę uprawiać seks z osobą z ogromnym Dicka. Najwyraźniej H jest nie po raz pierwszy usłyszałem taką mowę, a więc reakcji ze zrozumieniem i nosił szorty.