Pobiegłam pod prysznic

– Inga, nie będę o nic pytać, chcesz – powiedz sobie, i jest położony.
– Tato, ja Dusík-szybkie, a następnie pokryte kurzem.
– Można przygotować kąpiel?
– Tak, nie jest to zbyt późno.

Pobiegłam pod prysznic i wylać długo tam z siebie wszystkie negatywne, nagromadzone w ciągu dnia, i był zadowolony, że w końcu wszystko dobrze się skończyło. Następnie udaliśmy się na kolację. Następnie sex.net.pl mięso nie jest bardzo dużo i chcieli, ale nie ranić papieża, aby oprzeć się na sałatki, a on zapomniał o swoich zasadach, pili wódkę i nalał mi pyszne wina światła. Poza dokładnym ciemny, a ojciec, patrząc w dół z poczuciem winy, zaczął się usprawiedliwiać:

– Widzi pan, ja mieszkam sama, łóżko, kanapa w salonie jest dość mała. Gdzieś tam jest nadmuchiwany materac, będę go znaleźć i może leżeć na podłodze.

woman-1042428_1280

– Tato, daj spokój! Łóżko masz ogromny, trzy miejsca będzie wystarczająco, spędzają razem noc dzisiaj, jestem twoją córką, boję?

– Nie, po prostu niewygodne jakoś.

– Niewygodne spać na suficie, i będziemy na łóżku – I podsumował linię pod naszym sporze i poszedł do sypialni. Pół godziny później leżeliśmy obok Papieża i wymieniane najświeższe informacje.

– Nie chciał zgłosić się do mnie, co się stało?

Zacząłem moją historię, osiągnął środku i rozpłakała się, zanim sam żal, przytuliła się do Papieża i jego piersi skąpane we łzach, a on pogłaskał mnie po głowie i pocieszała:

– Bunny mój biedny, nie płacz, moja Zolotko, i rozpłakała się sam.