Po uspokoiła się i mogłem oddychać regula

Po uspokoiła się i mogłem oddychać regularnie zapytał ją, czy to było tak dobre, jak to wyglądało, a ona pokiwała głową tak. Powiedziałem jej „Założę się, piąty palec będzie jeszcze lepiej. Chcesz spróbować? Pamiętaj, kiedy powiedzieć stop, zatrzymuje się. „Z szeroko otwartymi oczami skinęła głową w porządku i powiedziałem Jimmy” Pamiętaj, jeśli ona mówi stop, natychmiast przerwać. Nie chcemy jej skrzywdzić. „Jimmy powiedział, że rozumie i Ricci skinęła porozumienie ponownie. Jimmy kontynuował pracę nad nią, a ja ją pocieszał, mówił do niej, głaskał ją, pocałował ją i powiedział jej, jak to było piękne i jak ją kochał. Po kilku minutach ona jęczała, dysząc, wijąc się na błotniku, jak Jimmy dodał pierwszy golonka kciuka tam z jego dłoni zwinięty jak najmniejsza. Ricci powiedział mu „Wystarczy wpakować go tam”, a on zrobił z jednego dysku pchnięcie. Krzyknęła z bólu i usłyszałem Jimmy powiedzieć „O, kurwa.” I z niepokojem zapytał, co się stało, a on powiedział: „Spójrz na to; Jestem do mojego nadgarstka. „Musiałem to zobaczyć, że faktycznie, trochę przypadkowo, zacisnął moją dziewczynę. Ricci oddychał szybko, ale powiedział, że nie bolało teraz, po prostu czułem się bardzo pełny. Powiedziałem mu, delikatnie zacząć pompując ją i chcemy spróbować, aby zobaczyć, czy może cum ponownie. Zaczął powoli pompuje ją dłonią skierowaną do góry, aby mógł spróbować uderzyć jej punkt „G” z jego zawiniętych końcach palców i wydawało się działać. W kółko, że pompowana powoli, aż zaczęła podskakują jej tyłek krzycząc „szybciej, szybciej” i wreszcie przyszła krzyczy, jęczy, skręcanie i podskakują. Jeśli nie miał rękę do jej cioto i mnie trzyma jej piersi, ona na pewno by się skończyło się na ziemi. Jej ciało nagle stał zupełnie nieruchomo, nogi upadła, a jej oczy wycofana w głowie. Jimmy i ja spojrzeliśmy na siebie i powiedział: „kurwa, co się stało?” Po sprawdzeniu jej życiowych ściśle zdałem sobie sprawę, że my właśnie zacisnął jej pozbawione sensu i że ona po prostu zemdlał. I powiedział: „Jimmy, że to wystarczy, delikatnie wyjąć rękę.” To było niesamowite i chyba dobrze, że została podjęta z powodu jej cipki musiał rozciągnąć ponownie wrócić na dłoni, ponieważ był większy niż jego nadgarstku.

 

Gdy się obudziła musieliśmy stać ją i idź z nią trochę od jej nogi nie były długo w stanie utrzymać ją w spokoju. Podczas spaceru można było zobaczyć sok cipki spływały jej nogi i jej włosów i ciała były pokryte potu; wyglądała jak mokry pies, który właśnie wyszedł z jeziora. Powiedziała, że ​​nigdy nie miała orgazmu takiego wcześniej w swoim życiu, że cieszy się, że zrobiła to raz, a ona prawdopodobnie nigdy nie robić ponownie. Będąc policjanta, potem zapytał, co ona o mnie, że jeszcze nie miałem cum wieczorem. Powiedziałem jej, że jest w porządku, ale ona nalegała, że ​​kurwa … co za wspaniała dziewczyna. Miałem ją przechylić się na samochód tyłem do mnie i popchnął mojego penisa trudne do jej cipki. Po tym ostatnim fisting chociaż nie mogłem poczuć cholerstwo więc zatrzymany kilka palców w jej cunt, ale ich dobre i na mokro, a następnie popchnął je w jej tyłek. Myślę, że ona chciała krzyczeć, ale ona po prostu spadł do przodu, nie ma wytrzymałość lewo. Palcami popychając tej cienkiej błony między jej tyłek i pochwy, mogę masować mojego penisa z własnymi palcami, gdy byłem cholernie. Spojrzałem na Jimmy’ego, a on sam został podnośnika off patrzą na nas i myślę, że był rodzaj podnośnika się wyłączyć za wyjątkiem wewnątrz niej. Myślę, że trwała mniej niż pięć minut, aby osiągnąć jeden z najlepszych orgazmów w moim życiu; Oczywiście, że czekał na to przez cały wieczór. Mogłem trwała dłużej, ale czułem, że miała już za mało. Mamy ją ubrać i do domu i jestem pewien, że każdy z nas miał dobrze wypoczęty noc.

Dostałem telefon od niej kilka dni później, jej mąż już tak nie była w stanie się uwolnić, i spytał, czy pamiętam jej mówić o jej filipińskiej dziewczyną Mary. Powiedziałem, że nie, a ona powiedziała mi, że mąż Marii nieobecności w szkole przez kilka tygodni, i chciał wiedzieć, czy byłbym skłonny się nią opiekować. Powiedziałem, że tak, ale tylko wtedy, gdy chciał mnie, a ona wtedy powiedziała: „Maryja powiedziała przynieść Jimmy z tobą, czy jest dostępna.” On był, ale to historia na inny czas.