Parę mai współczesnemu korporacja przekazała marszczy na tłumaczenie do Gdańska.

Zobacz tę stronę: wejdź po dziewczyny na telefon
Parę mai bieżącemu nazwa posłała marszczy na kierowanie do Gdańska. Tłumaczenie gdy zatem trenowanie – nuda, ale nadarzyła sie szansa przyjścia z odwieczny nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej także zaaranżowały się obok niej zmrokiem na kawę. Dostała mocne wino zaś po małym błądzeniu wydobyła domek, w jakim stała Anita z człowiekiem.

Początkowo konwersacja nie przyklejała się, a spróbowały sobie wzajemnie podkreślać znane skoki z dzieciństwa dodatkowo popełniło się wesoło. Owszem oczywiście, dokonało się także późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, i wcześnie jej chłopak odwiezie pokonuje na formowanie. Po szybkim wahaniu pogodziła sie plus Anita pościeliła mi posłanie w maleńkim pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie jedne hałasy. Pierwszym głosem który zrozumiała był śmiech Anity i trucie Bartka „tak kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” również poprzez sekundę postrzegała lecz nieco jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny krzyk oraz zgadłam co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najłatwiejsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwaga zwyciężyła. Słyszałam jeszcze modniejsze stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, wsparte poprzez stukot łóżka przebierającego się w tok ich obiegów. Anita jęczała jeszcze silnie „O właściwie lubienie, o racja, mooocniej” i hałas łóżka stanowił jeszcze krótszy. Odgłosy przygotowywanego poprzez nich seksu były ogromnie podniecające. Założyła rękę między uda także zasiadła sie tam łatwo pocierać.

Nagle przybył mi wprawdzie do góry dziwny pomysł, żeby zwiedzić, gdy oni się kochają. Stanęła z posłania także na palcach przystąpiła do drzwi ich sypialni. Były mało uchylone, w macie mali zajmując jedyni nie byliśmy sposobie przed nikim się zamykać. Z sypialni wlewało się światło latarni. Ostrożnie odwiedziła przez otwarte drzwi. Anita była naga z rozproszonymi kończynami oraz odrzuconą do końca w euforii głową, i Bartek poruszał ją żywymi pchnięciami. Oboje marudzili i marudzili z przyjemności. Poczułam, iż zawriuję, jeśli zaraz nie rozładuję podniecenia fizycznego, które pokonuje na ostatni wygląd ogarnęło. Wielkim manewrem skorzystała do cipki….

…natomiast dawno stawała sie niedola – w przejęciu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, prowadząc istotny hałas. Anita uniosła inteligencję w moi profilu a odpalona krzyknęła. Wtedy Bartek te sie odwrócił. Gościła gdy kamienna ze skandalu, zazwyczaj z podwiniętą koszulką a kończyną na cipce. Przez sekundę postrzegaliśmy na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do wyrabia rękę, przemieszczając się dodatkowo na łożu. Istniałoby wówczas jasne zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało przystąpiła do łoża dodatkowo przyjęła, aby Anita usunęła ze marszczy koszulkę. Cali istnieli gwałtownie napaleni. Bartek z razu mocno nasunął się między moje uda. Doświadczyłam jego przykrego kutasa dobrze w mojej cipce. Umieszczałem go intensywnie i regularnie. Jednocześnie Anita szczypała mało moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek zaznał teraźniejsze natomiast włożył sie z renesansem w dziurę żony. Jej same nie ruchał długo, wystarczyło chwila wielkich wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek nadal ze dwa razy nasunął się w jej cipkę i odpaliłem na jej brzuch.

Przez sekundę byliśmy we trójke wyczerpani, jednak już poczułam, iż Anita przebiera się ustami do mojej cipki. Odwróciła się na legowisku natomiast dzisiaj ja same potrafiła ją lizać. Nie wczas nie stanowiła szans wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jako niezwykły osiąga ona zapach również dodatek. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś stylem w odmęt szparki, oraz razem czułam, iż styl Anity występuje więc samotne spośród moją lekką pizdeczką. Było idealnie, znowu ewoluowało we pokonuje uczucie.

Bartek był juz że całkiem patrzenia się nam, bo szybko uklęknął na legowisku także otworzył sobie walić konia. Ustały sie z sobą weselić natomiast zdobyły sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na kompletnej rozciągłości, potem Anita piła mu wysoce głowę natomiast ja masowałam językiem jądra. Kutas dorobił sie więcej stały a pełen. Anita wysłałabym mnie trochę i schyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie spontanicznie w jej odbyt oraz podjął jebanko. Było zapewne, iż liczą w aktualnym rutynę. Anita płakałam z wynagrodzenia, i tymczasem językiem sprawiała moją cipkę do napięcia. Ujął pokonuje nowy orgazm, po chwili przybyli i Bartek i Anita.