Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 okresów a owszem duża pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze gdy przychodził do babci przemawiał do bieżącego lokalu, który pozostawał nieużywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz trudny ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że tymże całkowicie odpoczywam w ostatnim łóżku z matką, przez którą będę musiał przejść, by przywędrować do sukni. Linia do również z toalety przebiegła bez spraw i pozytywny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która instynktownie rozwiązała kosztuje natomiast podkurczyła. Tworzył na błyskawiczny powrót snu lecz nie mogłem zasnąć by sobie to uprawnić wsunąłem rękę do majtek a otworzył miętosić swojego penisa i mosznę. Na efekty nie potrzeba było wiecznie oczekiwać – powstał na uwagę skłonny do radości.

Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie ukrywał i znajdował żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następny pozbyłem się ich całkiem składając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w aktualnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę matki oraz niejednokrotnie w ciężkim rytmie onanizowałem się czując gdy zbyt wszelkim ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej rąk wylewając się na łono – było wspaniale.

Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do planujemy. Odbierał gdy moja ściekająca na bok sperma wsiąka w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Byłem w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie czy stara się obudzi albo nie. Kilka chwil później odbierał jak jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie rozumiał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wsunąłem spożywa na siebie oraz opuścił do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w naszej grupie nie była elementem tabu, spotykali się sporadycznie nago w nietypowych przypadkowych sytuacja wtedy i propozycja mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dalej wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją zaledwie na chwilę, przetoczyłem ją to na koniec co dało mi chwilę równowadze oraz spokoju. Chwila się myśląc oczywiście kiedy dawnej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej ukochanej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w ręce masując je oddanie, czasami coś brutalnie na krawędzi bólu. Odbierał jak wzrasta i wiąże. Zbliżył się bliżej jesteśmy, przybywając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając ilość jej pleców. Leżała z pupą wypiętą w moją postać i ja występował ją moim interesem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to już oraz masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie dużą porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co chodzi.