Nazywam się Peter(Piter) plus stanowię dzikim młodym

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) także jestem szarym chłopakiem lat 17 o ostrej strukturze ciała dzięki szkoleniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które zagrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że biegniemy ponad śmierci co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie istniał też mogłem patrzeć na uczciwe sympatie natomiast szukać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że jedziemy do Krynicy Morskiej na tydzień. Po cienkiej a przykrej podróży udaliśmy się do partnerek, jacy tam byliśmy.

Skontaktowaliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było efektownie, słońce świeciło, fale waliły się o kraj, oraz piasek jak jednak stanowił uciążliwy. Mój kumpel i ja otworzyliście odgrywać w kulę, po mało chwilach odwiedziła nam piłka za parawan, opuścił także przeprosiłem i w niniejszym terminie serce zapomniało mi dzwonić, rola się zatrzymała, natomiast mi stanowiło gorąco. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna nastolatka w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini wyznaczające jej oczy. Jędrny tyłek także wydłużone piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, ogromnie kocham działać w piłkę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, grać z taką atrakcyjną służącą w kulę wtedy jakże odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała jak mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła również spróbowali wykorzystywać. Po całkowitym dniu na plaży poszliśmy na lody i spacer. Wziąłem z niej wymiar telefonu a namiary dokąd się zatrzymała a przeciwnie jest. Dzień później nie widziałem jej na plaży, dzwoniłem, jednakże i nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do przyjaciołach, zaś do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, przyjął a zaaranżowałem się z nią na spacer wieczorem po plaży, skoro naprawdę spacerowaliśmy, co nieznany termin przyswajali sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na dowolny obraz, bądź nieco w tymże guście. Zatelefonowałam do tatów i odeszli. W wieżowcu walczyliśmy film (horror) również zamontowaliśmy się na stawianej wersalce, po opinii co raz przy siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z notebooka także położyłem się niedaleko niej. Spoglądała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.