Co ważniejsze, ja uwielbiałem jego kogut w ustach

Co ważniejsze, ja uwielbiałem jego kogut w ustach. Pierwszy kogut, jaką kiedykolwiek widziałem osobiście, nigdy nie dotknął. Zacząłem ssania na nim, poruszając głową w przód iw tył. Słyszałem dysząc jak silnik parowy nade mną. I delikatnie tuli jego piłki w ręku. Wydawały się tak gorąco, tak ciężkie i czułem ich skurcze. Wiedziałem, że będzie cum w ustach i chciałem tego. Chciałem mojego brata, aby strzelać jego gorącej spermy w moje usta. I wsunął jędrne kogut z moich ust i spojrzała na niego.

„Czy chcesz przyjść w ustach Hiro?”, Zapytałem w uwodzicielskim głosem ledwo uznanej jako własne.

„Tak.” On odpowiedział po prostu.

 

„Chcę, żebyś … Chcę jeść cum” powiedziałem, a potem zaczął ssać jego kogut z zemsty, kurwa mojej twarzy na nim.

Czułem jego piłki skakać i krzyczał z rozkoszy, gdy zaczął wypełniając usta z jego spermy. Strzał po strzale jego gorący ładunek poleciał w moje usta. Było tyle ledwo mogłem wypić wszystko. Smakowało jak niebo w gorącej formie płynnej i czuję się tak dobrze, tak potężny. Kochałem ją … Kochałem smak spermy tak dużo.

Po dojściu do moich braci drżenie nóg dał się i upadł na podłodze na plecach. Jego pierś unosiła, a jego ciało było pokryte potu. I lizały moje wargi czyste, jak widziałem, jak stara się odzyskać. Jestem szczególnie zadowolony, aby zobaczyć jego kogut był jeszcze tak ciężko.

To było tak cholernie gorąco. Wyglądał tak atrakcyjne r istnieje. I wszedł na łóżko i usiadł okrakiem jego talii. Patrząc na niego widziałem szklisty Eyed ekspresji i powiedział „Hiro … chcesz mnie pieprzyć?”