Byłem oszołomiony i nie mógł myśleć, z którą klient wszedł do salonu

Byłem oszołomiony i nie mógł myśleć, z którą klient wszedł do salonu, więc nigdy nie dostaliśmy szansy na prowadzenie w tym dniu. Przez cały dzień wszystko, co mogłem zapach i smak było go i chciałem więcej, ale nigdy nie dostał szansę. Jednak spotkaliśmy się, ponieważ i przeszli zrobić więcej rzeczy razem od, ale to już inna historia.
I jeden Jestem bardziej niż szczęśliwy, aby powiedzieć, jeśli chcesz.

Proszę mi powiedzieć, co myślisz, że to jest mój pierwszy raz na piśmie, a jeśli chcesz, aby część historii.

body-1095226_1280

Weekend rozpoczął podobnie jak wielu innych na uczelni, frat party w Punktach, które kontynuował w kampusie na Quady, gdzie wielu z młodszych członków bractwa żyli. To był mój drugi rok studiów i to był pierwszy prawdziwy bractwa impreza semestru. I został wybrany, aby być rezydentem w tym roku asystent, co oznaczało, że był strażnikiem pokoju na mojej sali iw konsekwencji musiał pozostać dostępne dla każdego, ponieważ miałem klucze do każdego z nas pokoje na hali. Nic dziwnego, ilu pijanych ludzi nie może sobie przypomnieć, gdzie umieścić ich klucze.
Wróciłem przed tłum z punktu zmarnowane się od zbyt wielu strzałów Tequila. W wieku 19 lat, byłem coraz być dość mistrzem strzał. Leżąc w łóżku, zastanawiając się, kiedy mój współlokator będzie dziwne wrócić, usłyszałem, jak ktoś głośno, idąc korytarzem. Kiedy wyjrzał, zauważyłem, Dave oczywiście zmarnowane deptany w górę iw dół na końcu korytarza przez swojego współlokatora, Ken. Ken Dave miał rękę na ramieniu, jakby ratowania kogoś z płonącego budynku. Były to dziwne rodzaju, zarówno krótko i dość ładny, ale oni, dojrzałość mądry, zapomnieli oni teraz w college’u, i wydawało się, małostkowy i głupi. Gdy Ken zobaczył mnie w korytarzu, zawołał do mnie o pomoc. Poszedłem do sali, aby zobaczyć, co się stało. Dave, który nie był dużo pijący wypił za dużo i przeszedł w jezdni przed Point. Ken pomyślałem wystarczy, aby dotrzeć do niego i postarać się go do domu. Ken martwi się, że Dave miał umrzeć z tak dużym picia, ale on naprawdę chciał przejść na Quady kontynuować imprezować się. Ken powiedział: „Hej, nie płacą, aby dbać o te rzeczy?”
„Cóż, nie do końca, ponieważ jesteśmy na suchym terenie kampusu, mam się upewnić, że nie pić na kampusie, ale mogę sprawdzić Dave kilka razy przed przejściem na siebie.”
Ken wdzięcznością otworzył drzwi do ich pokoju i pomógł Dave. Kiedy Dave dostał się do jego łóżka, Ken niech spadnie na jego łóżku. Następnie powiedział: „Będzie w porządku, wtedy.” I wyszedł.
Zapytałem: „Czy zamierzasz przynajmniej zabrać swoje buty?”
„Czy można dostać, że dla niego?” I już był.